Pridať inzerát

CAD designer - Automotive

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 EUR/mesiacod 1600 eur netto cca (mzda pochopiteľne závisí od seniority a skúsenosti kandidáta) + bonusy
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, popredného dodávateľa do automotive sektoru hľadáme CAD designer s min. 2 ročnou praxou. Ovládanie anglického jazyka je taktiež podmienkou. Príď k nám a pracuj na zaujímavých projektoch v poprednej firme s príležitosťou ďalšieho kariérneho rastu a napredovania.

Náplň práce na pozícii:

• Kontrola a prideľovanie konštrukčných úloh príslušným CAD Dizajnérom. To zahŕňa spracovanie
požiadaviek na návrh dizajnu, priraďovanie a informovanie Tímu produktového inžinierstva o voľných kapacitách.
• Riadenie a monitorovanie projektových kapacít a pracovného procesu pre tím dizajnérov.
• Dizajn a vývoj častí automobilov .
• Vytváranie 2D a 3D modelov zostáv, komponentov a výkresovej dokumentácie s využitím všeobecných
tolerancií odchýlok tvaru a polohy.
• Vedenie konštrukčného tímu pre konkrétne projekty, zabezpečenie kvality práce pri dosiahnutí požadovaných výsledkov
• Zhromažďovanie a vyhodnocovanie výkonnostných ukazovateľov za účelom odhadu potrebných kapacít dizajnérov
• Prideľovanie jednotlivých konštrukčných požiadaviek príslušným CAD Dizajnérom.
• Vytváranie 2D a 3D modelov zostáv, komponentov a výkresovej dokumentácie
• Orientácia v používaní zákazníckych špecifikácií

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient figuruje ako popredný dodávateľ do automotive priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - technického, strojárenského zamerania
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Znalosť MS Office
• Prax na pozícii min. 2 roky najlepšie v strojárskom / automobilovom priemysle
• Skúsenosti s prácou v programoch CAD, CATIA

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt