Hľadáme Testovacieho Inžiniera Optiky pre automobilovú spoločnosť

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacod 1500 - skutočná mzda môže byť navýšená vzhľadom na skúsenosti a vedomosti kandidáta.
  • Termín nástupu: According to agreement

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme kandidáta, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:
• Finálové testovanie funkčnosti kamier
• Testovanie kvality a zaostrovanie objektívov
• Zodpovednosť za vývoj testovacích postupov
• Nastavovanie ohniskovej vzdialenosti
• Navrhovanie procesov a testovacích sekvencií s ohľadom na bezpečnosť a platné normy
• Dodržiavanie kvality, cenových podmienok a termínov
• Upriamenie sa na rýchlosť, kvalitu a presnosť v rámci automobilových noriem
• Príprava výrobných dokumentov a vedenie kontrolných zoznamov

- 13-ty plat - garantovaný
- Preplatené cestovné
- Ročný bonus
- Možné stravovanie v kantíne
- Príplatky za výkon práce MIMO pracovnej doby, v noci, cez víkend a sviatky a pod.
- Možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technického zamerania - elektronika a elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Technické vzdelanie v odbore elektronika a elektrotechnika
• Odborné skúsenosti v oblasti sériovej produkcie kamier na snímanie obrazu je výhodou
• min 3 ročná odborná prax v rámci testovania
• Znalosť v oblasti programovania v CVI/C, Labview
• Základné znalosti ISO TS16949 a Lean
• Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
• Znalosť informačných a sieťových technológií
• Znalosť štandardov IPC

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt