Nemáš rád keď skoro ráno zvoní budík? Chceš aktívne využívať angličtinu? Máme pre teba ponuku práce pre nadnárodnú spoločnosť (Telefonický operátor)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiac+ bonusy za výkon a nočné odpracované hodiny cca 400-500 € mesačne
  • Termín nástupu: 12.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme cash flow špecialistu na linku zákazníckej podpory.

Tvojou úlohou bude:
- aktívna komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku
- riešenie problémov a požiadaviek zákazníka k jeho spokojnosti
-zodpovednosť za cash flow, kontrola včasného uhradenia platieb
- práca na 8 hodinové zmeny 14:00-23:00 alebo 19:00-04:00
- školenie v Bratislave, na základe KPI´s možný HO

- aktívne zdokonaľovanie anglického jazyka
- možnosť rýchleho kariérneho postupu
- nadštandardné zdravotné poistenie
- parkovanie v budove spoločnosti
- doprava taxíkom zdarma po 22:30 v rámci BA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodný klient so sídlom v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- časová flexibilita (práca na zmeny)
-schopnosť pracovať pod stresom

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov