Pridať inzerát

Finančný analytik pre výrobnú spoločnosť v Kechneci

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od seniority a skúseností kandidáta a bude predmetom pohovoru v spoločnosti + 13. plat a príspevky na cestovné

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu na finančnom oddelení:

- Kontroling nákladov, zásob a investícií.
- Vypracovávanie finančných reportov a prehľadov pre manažment.
- Porovnávanie súčasného stavu finančného plánu.
- Príprava forecastov a business plánu.
- Nákladové štúdie nových produktov.
- Spolupráca pri vytváraní akčných plánov

- individuálny tréningový plán na soft a aj hard skills
- medzinárodné prostredie
- denné využívanie cudzích jazykov
- a mnohé iné,...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v oblasti ekonomiky.
- Relevantná pracovná skúsenosť aspoň na 1 pozícii v rámci oddelenia Financií a Kontrolingu.
- MS Office (Excel a PowerPoint – nutnosťou, Access – výhodou).
- Analytické zručnosti a schopnosť riešiť problémy.
- Komunikačné zručnosti.
- Schopnosť pracovať v tíme a prispôsobiť sa meniacim sa úlohám a podmienkam.

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov