Pridať inzerát

SAP Analytik

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacod 1400 - skutočná mzda môže byť navýšená vzhľadom na skúsenosti a vedomosti kandidáta. + Garantovaný 13ty plat a iné odmeny
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme kandidáta na pozíciu SAP analytika, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:

- Rozvoj a analýza systému SAP
- Popis procesov a implementácia procesov do SAP a ich testovanie
- Komunikácia s užívateľmi aplikácie SAP a riešenie problémov
- Práca s IT tímom a SAP firmami v zahraničí, tréning užívateľov

- 13-ty plat - garantovaný
- Preplatené cestovné
- Ročný bonus
- Možné stravovanie v kantíne
- Príplatky za výkon práce MIMO pracovnej doby, v noci, cez víkend a sviatky a pod.
- Možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti so SAP systémom min 2 roky - podmienkou
- Skúsenosti s modulmi SAP: PP, QM, MM, SD, BC - výhodou
- Anglický jazyk - B2, Nemecký jazyk – výhodou.
- Komunikačné a analytické zručnosti
- Tímová práca

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov