Vyhovuje vám práca na skrátený úväzok?Chcete využívať aktívne nemecký jazyk?Práca v kontaktnom centre exkluzívnej značky! (Helpline Agent)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 687 EUR/mesiacMzda pri - 20 hod/týždenne 687€ - 30hod/týždenne 1031€
  • Termín nástupu: 10.11.2021, alebo 1.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naštartujte svoju kariéru v medzinárodnom prostredí pre nového investora.
Našim klientom je nová britská spoločnosť, ktorá hľadá nových členov do tímu v podobe Helpline Agentov s nemeckým jazykom.
Potrebná je vynikajúca nemčina + angličtina!
Práca je možná po zaškolení aj na FULL HOME OFFICE!

Využite svoju znalosť jazykov pri práci a rozbehnite svoju kariéru vpred!

Vaša pracovná náplň bude:
- Vybavovanie prichádzajúcich hovorov, e-mailov, správ z chatu od existujúcich a potenciálnych zákazníkov
- Pomoc zákazníkom s ich otázkami z oblastí: riešenie problémov s výrobkami spoločnosti, registrácia produktov, objednávanie náhradných dielov, výmeny a vrátenie peňazí a všetky ďalšie problémy súvisiace so zákazníckym servisom
- Podpora produktov, propagácia najnovších technológií a aktualizácií a konverzácia o najnovších správach so zákazníkmi
- Zadávanie všetkých relevantných údajov pochádzajúcich od zákazníka do rôznych interných systémov, reporting

- jedinečná možnosť byť súčasťou green field projektu a byť pri vzniku nového shared service centra
- možnosť kariérneho rastu
- aktívne využívanie cudzích jazykov a neustále zdokonaľovanie sa
- možný celkový, alebo čiastočný Home office
- kvalitný tréning

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielať životopis LEN v ANGLICKOM jazyku.

4-hod pracovný úväzok:
len poobedné zmeny plus víkendy: zmeny cez týždeň 4-hodinové
15:00 - 19:00 hod.
16:00 - 20:00 hod.
plus víkendy (minimálne 1 víkendová zmena mesačne podľa dohody)

6-hod pracovný úväzok plus víkendy:
8:00-14:00 hod., alebo
9:00-15:00 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná outsorcingová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívny, dynamický, príjemné vystupovanie, pro-zákaznícky prístup
- vítané sú skúsenosti s prácou v kontaktom centre
- nemecký jazyk - vynikajúca znalosť (denná komunikácia so zákazníkmi)
- anglický jazyk - (úroveň znalosti taká, aby kandidát zvládol pracovný pohovor v AJ a tréningový plán)

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov