Výrobný inžinier (s dokončenou VŠ a angličtinou) - automotive

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacFinálny plat závisí od zručností a schopnosti kandidáta (vo výsledku môže byť výrazne vyšší) - Príspevok na cestovanie - 13 plat - Príspevok na stravovanie
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, popredného dodávateľa do automotive sektoru hľadáme Výrobného inžiniera s ukončeným vysokoškolským vzdelaním a angličtinou.

Zodpovednosti na danej pozícii:

• pripravovať technické špecifikácie prístrojov, strojov a zariadení, ktoré sa používajú vo výrobe (SMT a asemblážne linky)
• garantovať dochvíľnosť vyrobenia a dodržiavanie rozpočtov určených na realizáciu prístrojov, strojov a zariadení
• zabezpečiť požadované výrobné kapacity
• zabezpečiť funkčnosť prístrojov, strojov a zariadení v súlade so špecifikáciami / technickými požiadavkami klienta
• zabezpečiť implementáciu a dodržiavanie STN a technické špecifikácie MM prístrojov, strojov a zariadení
• zjednodušovať a optimalizovať funkciu prístrojov, strojov a zariadení
• garantovať ergonómiu prístrojov, strojov a zariadení v súlade s WCM
• identifikovať zlepšenia existujúcich prístrojov, strojov a zariadení
• zahrnúť do nových prístrojov, strojov a zariadení identifikované zlepšenia
• definovať v súlade s údržbou plány preventívnej a prediktívnej údržby

- Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
- Zľavnené stravovanie vo firemnej kantíne.
- Garantovaný 13-ty plat.
- Ročný bonus.
- Príspevok na cestovné.
- Medziročné navýšenie mzdy.
- Balík benefitov v rôznych oblastiach

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredný výrobca a dodávateľ interiérových častí do automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erik Michalik
E-mail: poslať životopis