Pridať inzerát

Molding manager

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 EUR/mesiacuvedená mzda je minimom ponúknutým pri tejto pozícií. Finálna mzda sa bude odvíjať od skúseností a vedomostí kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa rozširuje a otvára nové projekty hľadáme manžéra tvarovania ktorý bude mať na starosti:

- podporu nastavenia layoutov
- nastavenie špecifikácií vstrekovacích lisov, ich inštalácia a spustenie výroby
- nastavovanie a naplánovanie lisovavých strojov, ich rekonštrukcia inšalácia
- koordinácia a zjednotenie nástrojov lisov na jednotlivých projektoch
- validácia procesov výroby a validácia výrobného procesu
- nastavovanie kontroly kvality po spustení výroby

- možnosť byť pri nastavení celého procesu pri úplne nových projektoch
- možnosť pracovať so zaujímavými technológiami a procesmi
- zaujímavé finančné ohodnotenie a bonusy odprezentované na IW

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

medzinárodná stabilná spoločosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- skúsenosť s nastavovaním projektov v rámci vstrekovania plastov
- pôsobenie na obdobnom pracovnom mieste minimálne 2 roky
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomíra Valigurová
E-mail: poslať životopis