Nepotrebuješ žiadnu prax a vieš zarábať od 1169 €, obeduj za 1 €, registrácia plne online ( pracovník v reverznom centre )

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,8 EUR/hod.dochádzkový bonus, ročný bonus, príplatok za prácu cez víkend, nočné príplatky,+ 8,5 % ročný bonus vyplácaný 2x počas roka, Garantované navýšenie základnej mzdy po 12 a 24 mesiacoch
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hodinová základná mzda : 5,80 € + 20% dochádzkový bonus vyplácaný mesačne
nadčas - 25% z priemerného zárobku
sviatok - 100% z priemerného zárobku
sobota - 1,79€/hod
nedeľa - 3,58€ /hod
nočná práca - 1,43 €/hod

- jednoduchá práca s PC a skenerom
- zmenová prevádzka (10 hod. denné a nočné zmeny )
- práca len 4 dni v týždni

- nie je potrebná prax, možnosť kariérneho rastu

- práca vhodná aj pre absolventov, pre mužov aj ženy

-3 chodové menu za 1 €

-100 € poukážky pre zamestnancov 2 x ročne

-Zvozová doprava zabezpečená zo širokého okolia (Galanta, Šaľa, Nové Zámky, Nitra, Dunajská Streda, Hlohovec, Piešťany, Drahovce, Madunice, Červeník, Leopoldov, Trnava,...)

PRE VIAC INFO KONTAKTUJ NAŠU BEZPLATNÚ INFOLINKU 0800 200 100

Informácie o výberovom konaní

-Zavolaj na naše bezplatné čísle 0800 200 100.

-Online náborový proces z pohodlia domova

Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek minimálne 18 rokov
- základná znalosť práce s PC
- ochota a schopnosť pracovať na zmeny - 2 týždne denné, 2 týždne nočné

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavná 14
91701 Trnava