Pridať inzerát

FMEA špecialista

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac13. a 14. plat
  • Termín nástupu: DOHODOU

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme FMEA moderátora, ktorý bude analyzovať spolu s vývojovým tímom jednotlivé procesy v rámci vývoja a výroby.

Náplň práce:
- Úzka spolupráca s vývojovým a výrobným tímom so zameraním na mechatronické komponenty pre automotive
- Identifikácia slabých stránok
- Spracovanie D-FMEA a P-FMEA
- Moderovanie FMEA pri poradách s jednotlivými tímami
- Spracovanie výsledkov, návrhov, analýz
- Prezentácia výsledkov FMEA

- 13. a 14. plat
- Vzdelávanie v jazykovej a technickej oblasti
- Príspevok do III. piliera
- 37,5 hodinový pracovný čas s pružnou pracovnou dobou
- Kvalitné zaškolenie
- Sociálny program
- Možnosti profesného rastu
- Príspevok na presťahovanie
- 2 dni v týždni Home office

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je špičková medzinárodná spoločnosť v oblasti vývoja a výroby pre automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

FMEA

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie
- Prax v oblasti moderovania FMEA
- Znalosť VDA noriem pre automotive
- Znalosť SW IQ-FMEA (APIS) výhodou
- Systematickosť, logické myslenie
- Veľmi dobrá komunikácia v anglickom jazyku

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov