Inžinier pre optimalizáciu výroby a priestorové usporiadanie. Nový závod - Kechnec.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 EUR/mesiacGarantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný za nasledovné:

- Optimalizácia výroby - meranie a optimalizácia obsahu štandardnej pracovnej náplne operátorov, vedenie prehľadu a adresovanie neštandardných činností na zodpovedných.
- Meranie časov cyklov strojov a ich odsúhlasovanie pri preberaní strojov. - - Organizovanie meraní "run & rate".
- Kapacitné plánovanie - aktualizácia kapacity strojov, zariadení a ľudských zdrojov vo výrobe a ich načasovanie v súlade s výrobnými plánmi.
- Plánovanie zmien (zvýšení/znížení resp. vyťažení kapacity strojov).
- Ergonómia - vypracovanie činností pracovných miest vo výrobe.
- Trénovanie kolegov a nastavovanie procesov a postupov podľa aktuálnych informácií.

- Plánovanie strojov, zariadení, montážnych liniek vo výrobe vrátane ich rozmiestnenia a inštalácie, plánovanie materiálového toku jednotlivých operácii a medzioperačných zásobníkov.
- Aplikovanie rôznych modifikácií, zmien na linkách, strojoch a zariadeniach v závode vrátane koordinovania priestorového umiestnenia.
- Komunikácia s dodávateľmi strojov a výrobných zariadení, montážnymi firmami.
- Administratíva - evidencia a udržiavanie výkresovej dokumentácie.
- Tréning a podpora - implementácia aktuálnych požiadaviek do procesov a postupov.

- 13. plat ( garantovaný zo strany zamestnávateľa ), medziročné navýšenie mzdy
- na základe tvojich pracovných výsledkov dostaneš aj ročný bonus, ktorý tvorí % z tvojej ROČNEJ mzdy
- možnosť profesijného rastu a kariérneho postupu
- pestrý balík benefitov v oblasti zdravia, športu, kultúry, relaxu a nákupov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinierske vzdelanie technického zamerania: výrobný, produkčný technológ al. priemyselný inžinier

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Ukončené inžinierske vzdelanie technického zamerania, najlepšie produkčný, alebo výrobný technológ, priemyselný inžinier (produktiva, nakladanie s výrobným materiálom)
- Vedomosti o výrobných procesoch, postupoch, technológiách
- Minimálne 3 roky praxe v oblasti projektovania výrobných systémov, plánovania výrobných výrobných kapacít a produktivity
- Čítanie výkresov, AutoCAD-na úrovni pokročilý,
- Znalosti technických noriem pre umiestňovanie strojov a zariadení,
- Zásady usporiadania štíhlej výroby
- Priemyselné inžinierstvo (odb. Kurz fy REFA)
- Pokročilé znalosti MS - Office (Word, Excel, Outlook),
- Pouzívateľ SW nástrojov ""ErgoPlus,FeasibilityOnline"", zásad a metód štíhlej výroby napr.""YAMAZUMY"".

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov