Ste skúseným Inžinierom kvality? Pre jedného z našich TOP klientov hľadáme možno práve Vás - dajte nám o sebe vedieť:).

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiacOd 1350EUR + garantovaný 13. plat + cestovné + stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa rozhodnete poslať nám svoj životopis, budete sa uchádzať o pozíciu Inžiniera dodávateľskej kvality, na ktorej budú Vašimi zodpovednosťami:
- riešenie problémov objavujúcich sa v závode (vzhľadom na dodávateľa)
- vykonávanie auditov u dodávateľov
- zabezpečenie dodržiavania KPI a pravidelné reportovanie
- cestovanie a kontakt s dodávateľmi, prípadné riešenie reklamácií

- garantovaný 13-ty plat
- príspevok na cestovné
- medziročné navýšenie mzdy
- stravovanie priamo v závode
- možnosť profesijného rozvoja
- príplatky nad rámec Zákonníka práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Celosvetový dodávateľ autokomponentov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Inžinier kvality

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti v odbore a znalosť nástrojov kvality ako 8D, 5Why, IS/IS NOT, ISHIKAWA, Six Sigma
- znalosť čítania výkresov
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni; nemecký jazyk výhodou
- organizačné schopnosti a samostatnosť

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
040 01 Košice