Pridať inzerát

Hľadáme údržbárov vo výrobe plastov! Nástupný plat 1500 €!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 650 EUR/mesiaczáklad 1500 EUR, variabilná zložka mzdy 150 eur a ostatné príplatky podľa Zákonníka práce (nočná zmena)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta z automobilovej dopravy hľadáme Údržbár vo výrobe plastových dielov!

Hlavná náplň práce:

- vykonávať, minimalizovať a optimalizovať preventívnu údržbu
- nastavovať, udržiavať a rozvíjať program výrobných zariadení
- spolupracovať na inštalácií nových zariadení / montážnych staníc
- rozvíjať odborné znalosti vo svojom obore
- práca je vo výrobe plastových dielov a jednoúčelových zariadení / liniek
- zabezpečiť dostupnosť výrobných zariadení v súlade so špecifikáciami, bezpečnostnými a environmentálnymi pravidlami
- pracuje sa na 3 - zmennú prevádzku

PODMIENKOU je - elektrotechnická spôsobilosť §22

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- možnosť zvyšovania kvalifikácie – pre údržbára máme nachystaný balík školení
- stravné lístky v hodnote 4,50€ ( zamestnanec platí 1€)
- doprava zabezpečená z Trnavy
- benefitný program – cafeteria + 10 eur každý mesiac (dajú sa uplatniť na zľave dňa, lekáreň, masáž alebo preniesť na stravovaciu kartu)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti ako údržbár z výrobnej spoločnosti
- preukaz viazača bremien, VZV, žeriavnicky - výhodou (podmienkou však je zdravotná spôsobilosť na obsluhu týchto zariadení)
- orientácia v technickej dokumentácii a výkresoch
- znalosť základov vstrekovanie plastov
- aktívny prístup k práci, orientácia na výsledok
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prievozská 4B
821 09 Bratislava