Pridať inzerát

Vedúci kalibrácie/ESD koordinátor

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac- konečná výška mzdy na základe individuálnych skúseností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná spoločnosť z oblasti automotive hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný za nasledovné úlohy:

• Zodpovedný za správu kalibrácií všetkých meracích zariadení v závode, od plánovania, dokumentácie, znižovania nákladov až po podávanie správ
• Zodpovedný za elektronické systémy a pohonné jednotky za manažment ESD, ESDS, EPA za manažment IEC 61340-5-1: 2008
• Zodpovedný za školenie nových zamestnancov a školenie ďalších zamestnancov - ESD, ESDS, EPA, UPA. V elektronike a divízii pohonných jednotiek
• Zodpovedný za školenie supervízorov a externých spoločností
• Hodnotenie dodávateľov kalibrácie
• Dodržiavanie všetkých platných postupov, pracovné pokyny, predpisy, zadania a úlohy
• Operatívne a rýchle riešenie kritických situácií podľa nadradených pokynov
• Dodržiavanie pravidiel ochrany zdravia a bezpečnosti na mieste v súlade s platnými bezpečnostnými zásadami
• Aktívnu účasť na úlohách príprav, sledovania a plnenia súvisiacich s internými a zákazníckymi auditmi
• Vytvortenie akčného plánu po audite ESD pre manažment
• Vytvorenie kalendára meraní ESD pre všetky zariadenia v závode podľa interných pravidiel a postupov
• Vykonávanie merania ESD na všetkých zariadeniach v súlade s postupmi merania a načasovania s kalendárom
• Zodpovedný za správy o meraní ESD so závermi
• Vytvorenie akčnéo plánu ESD
• Zodpovedný za kalibráciu prístrojov a zariadení (interná a externá kalibrácia)
• Vykonanie vnútornej kalibrácie prístrojov a zariadení
• Zodpovedný za správu kalibračnej databázy (vytváranie a aktualizácia záznamov)
• Prípravu správ
• Zodpovedný za včasnú kalibráciu podľa plánu kalibrácie
• Registráciu nových zariadení na kalibráciu
• Vytvorenie a aktualizáciu zoznamu dodávateľov pre externú kalibráciu
• Zodpovedný za vypracovanie správy podľa kalibrácie a merania
• Riadenie a tvorbu štúdie R&R pre meracie zariadenia

• Rôzne firemné akcie (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Family´s days, Teambuildingy, rôzne workshopy….)
• Cafeteria: benefit pre regeneráciu zamestnancov
• Multisport karta: univerzálna karta na voľné vstupy do rôznych športových zariadení, každý deň počas týždňa - mesiaca - roka
• Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika, technológie, výrobný proces (automotive)

Počet rokov praxe

3

• Aktívna znalosť angličtiny
• Word, Excel, Powerpoint, Outlook
• Znalosť National Instrumets je výhodou
• AutoCad a ďalšie súvisiace programy
• ePIM
• SAP
• Automobilové štandardy
• Projektový manažment, Základné znalosti ekonomiky
• Riešenie problémov a používanie nástrojov na neustále zlepšovanie
• Znalosť ISO TS a iný typ pravidiel vyžadovaných konkrétnym zákazníkom.
• Znalosti v ISO TS, ISO 14001, OHSAS,
• Kvalitné základné nástroje FMEA, P-FMEA, PPAP, plán kontroly.
• Nástroje neustáleho zlepšovania.

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
040 01 Košice