Pridať inzerát

Špecialista medzinárodného asistenčného centra

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacV závislosti od skúseností sa mzda môže líšiť.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista medzinárodnej spoločnosti s operatívny leasingom
- poskytovať vysokú úroveň spokojnosti našim vodičom poskytovaním rýchlych a spoľahlivých služieb pre ich každodenné potreby v oblasti mobility
- kontaktný bod pre všetkých klientov
- zabezpečenie a riadenie bežných a výnimočných údržbárskych činností vo vzťahu k vodičom
- kontrola dohodnutej dodacej lehoty u predajcu automobilov
- kontrola prieskumov vodičov po udalosti vrátane spätnej väzby
- spracovanie pokút
- správa žiadostí o prenájom a úľavy pre vozidlá
- informovanie vodičov o pravidelných technických kontrolách

• Po 1 roku služby sa dodatočný príspevok na program dôchodkového sporenia
• Cafeteria Benefit program
• Príspevok na hardvér
• Príspevok na home office
• Multišport karta pre aktívny voľný čas
• 4 dni práceneschopnosti ročne
• 25 dní dovolenky pre každého zamestnanca
• Príspevok na stravu /Callio karta/
• Home office, 2x týždenne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodná firma zameraná na operatívny leasing automobilov medzinárodným korporáciám, malým a stredným podnikom a profesionálnym partnerom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Zákaznícky servis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- silná schopnosť komunikácie pre služby zákazníkom - ochota vzdelávať sa
- dobré komunikačné zručnosti
- pozitívny kritický postoj
- riešiť potreby klienta
- organizačná schopnosť
- analytické zručnosti

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava