Ste skúseným stavbyvedúcim? Hľadáme práve Vás pre nášho klienta v Prešovskom kraji!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacOd 1800EUR/mesiac, finálna výška mzdy v závislosti od schopností a skúseností kandidáta (mzda rozdelená na fix a variabilnú zložku).
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- široká škála činností od prerozdelenia, kontroly, zodpovednosti až po realizáciu činností na zverenej stavbe
- zodpovednosť za dodanie a objednanie stavebného materiálu
- priebežný reporting aktuálnej situácie stavebných prác
- podrobný záznam vo forme stavebného denníka
- pripravovanie podkladov pre fakturáciu za vykonanú prácu

- pracovné miesto v stabilnej spoločnosti
- služobné auto, notebook a mobil
- odmeny za odporúčanie kolegu, za získané zákazky, pracovné jubileá
- parkovacie miesto priamo na mieste výkonu práce
- Multisport karta
- teambuildingy a iné aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť v stavebnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, pozemné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- odborná spôsobilosť Stavbyvedúceho na pozemné stavby s min. 5 rokov praxe = podmienka
- čítanie technickej dokumentácie
- skúsenosti s prípravou harmonogramov a ich dodržiavaním
- prax v plánovaní ľudských, materiálnych a technologických kapacít
- prax s jednaním s dodávateľmi, vyjednávanie cien a podmienok
- riadiace a organizačné schopnosti

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
040 01 Košice