Pridať inzerát

Inžinier údržby

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMinimálne 1500,- a viac v závislosti od praxe
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú výrobnú spoločnosť hľadáme inžiniera údržby, ktorý okrem technických znalostí vie aktívne komunikovať v angličtine.

Náplň práce:
- Plánovanie preventívnej údržby
- Riešenie poruchových stavov na výrobných zariadeniach a dohľad nad výkonom údržby
- Zodpovednosť za stav náhradných dielov, evidenciu dielov a inventúru
- Komunikácia s dodávateľmi náhradných dielov a strojového vybavenia
- Spolupráca s nákupným oddelením pri vyhľadávaní nových dodávateľov
- Účasť pri inštalácií a spúšťaní nových zariadení
- Spolupráca pri návrhu lay outu pre nové zariadenia
- Sledovanie nákladov na údržbu
- Návrhy na optimalizáciu

- 13. plat
- Bonusový systém
- Príspevok do DDS
- Dlhodobá spolupráca
- Organizovanie eventov pre zamestnancov
- Veľa ďalších benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Vývoj kompozitných materiálov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Prax v oblasti riadenia údržby, inštalácií, plánovania údržby
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
Proaktívnosť, technické myslenie

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 33
01001 Žilina