Pridať inzerát

Software developer

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac+ Vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je popredný výrobca elektrotechnických produktov, hľadáme Software developera.
Vašou úlohou bude:
• Aktívna participácia na projektoch z výrobného sektora
• Vývoj modulárnych aplikácií vo WPF aj WCF
• Programovanie v Microsoft .NET framework, C♯ ( Microsoft SQL Server a Visual Studio)
• Využívanie najnovších technológií, možnosť navrhovania inovácie
• Práca na rôznych častiach projektu ( kódenie, analýzy, dizajn či testovanie)
• Podpora, oprava chýb po nasadení softvéru
• Spolupráca s ostatnými vývojármi

- Možnosť kariérneho rastu
- Komunikácia s rôznymi ľuďmi rôznych krajín
- Ďalšie benefity budú predstavené na pohovore

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je popredným výrobcom elektrotechnických produktov. Poskytuje komplexné riešenia od vývoja softvéru až po samotnú finálnu produkciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme človeka, ktorý má:
• VŠ vzdelanie II. stupňa ( informatika/ informačné technológie)
• Znalosť C♯ . NET a SQL na pokročilej úrovni
• Skúsenosti s vývojom softvéru
• Znalosť fungovania webových aplikácií
• Znalosť architektúry aplikácií a ich vrstvenia
• Znalosť ORM a objektového programovania je výhodou

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt