Pridať inzerát

Dlhodobá brigáda v HR/researcher

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť dlhodobej brigády pre komunikatívnho a zodpovedného študenta alebo študentku a možnosť nazbierať skúsenosti v oblasti HR a recruitmentu pre záujemcu s pokročilým anglickým jazykom.
Nadobudneš pracovné skúsenosti, vyskúšaš si svoje schopnosti a získaš referencie.

Náplň práce:

- Vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie v oblasti inžinieringu, administratívy, obchodu a i., podľa vopred stanovených kritérií.
- Práca s firemnou a externými databázami
- Spracovanie údajov o kandidátoch
- Organizácia pohovorov s uchádzačmi
- Telefonická komunikácia s kandidátmi
- Testovanie ich jazykových znalostí
- Administratíva

- Získanie skúseností v oblasti HR
- Skvelý tím
- Firemné akcie
- Zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

- Aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka - NUTNÁ
- MS Office, najmä MS Excel
- Aktívny prístup k práci
- Komunikatívnosť a ochota telefonovať s kandidátmi je nevyhnutná podmienka
- Minimálne 20 hodín týždenne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 500 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 32 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 33
01001 Žilina