Pracuj s nami ako pracovník reverzného centra a zarob si od 1169 € mesačne, kopec benefitov, obed za 1 €...

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,8 EUR/hod.20 % dochádzkový bonus +8,5 % ročný bonus garantované navýšenie platu po 12 a 24 mesiacoch
  • Termín nástupu: 10.9.2021 , 17.9.2021, 24.9.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HODINOVÁ MZDA 5,80 €
+20% mesačný bonus za dochádzku
+8,5 % ročný bonus - vyplácaný 2x ročne

Práca s PC a skenerom
Zmenová prevádzka / denné a nočné zmeny
Práca len 4 dni v týždni, 3 voľné
Nie je potrebná prax, práca vhodná pre absolventov, mužov aj ženy

Zvýhodnené stravovanie - obed za 1 €

Zvozová doprava zo širokého okolia len za 24 € mesačne (Dunajská Streda, Tomášikovo, Sládkovičovo, Kolárovo, Neded, Diakovce, Selice, Palárikovo , Šurany, Nitra, Nové Zámky, Madunice, Piešťany, Bučany, Zavar, Dolné Saliby, Matúškovo, Tvrdošovce, Šaľa, Galanta, Trnava.... )

100 € poukážky pre zamestnancov vyplácané 2x ročne
Bezplatný zamestnanecký program

Možnosť kariérneho rastu
Príjemné, čisté a klimatizované pracovné prostredie

V prípade záujmu kontaktujte našu BEZPLATNÚ INFOLINKU 0800 200 100.

Stretnutia a pohovory máme viac krát týždenne online formou, stačí nám zavolať.

Tešíme sa na spoluprácu!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek minimálne 18 rokov

- základná znalosť práce s PC

- súčasťou práce je práca v stoji a častá chôdza

- ochota a schopnosť pracovať na zmeny - 2 týždne denné, 2 týždne nočné

- práca 4 dni, 3 dni voľné, práca aj počas víkendov ( 2 pracovné víkendy v mesiaci )

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavná 14
91701 Trnava