Hľadáme nastavovačov do kmeňa spoločnosti! Pozícia vhodná pre absolventov!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlaté Moravce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac- základný plat je minimálne 750€ + príplatky, prémie, spolu predstavuje 890 € brutto + bonusy, 13. a 14.plat. Výška mzdy závisí od skúsenosti a znalosti kandidáta. Skúsení kandidáti majú vyššie platové ohodnotenie.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho overeného klienta z výrobnej oblasti.
Spoločnosť je odborníkom na pokročilé hermetické technológie kompresorov a chladiace riešenia v komerčnom chladení. Práca je vhodná pre absolventov aj ženy!

- nastavenie a optimálny chod pridelených strojov
- kontrola správnych technických postupov na linke a na stroji
- odstraňovanie porúch strojov a kontrola činnosti
- vykonávanie údržby a menších opráv stroja
- spolupracovanie pri zaškolení pracovníkov

- práca ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC
- dochádzkový bonus 60 €
- príspevok na DDS
- prémie - rovnaké pre celú dielňu (priemerne 10%)
- obedy hradené v plnej výške
- vstupné zaškolenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- časová flexibilita (práca na 2, 3 alebo 4 smeny)
- riziková trieda III (hluk = príplatky cca 0.70€hod.)
- pracovná sobota v prípade rannej smeny = preplácaná
- dodržiavanie BOZP a tímový hráč

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prievozská 4B
821 09 Bratislava