Pridať inzerát

Inžnier kvality v automotive

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac13. Plat, navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú Tier 1 spoločnosť v automotive, hľadáme kandidáta s praxou na pozíciu:
INŽINIER KVALITY

Náplň práce:
*Vykonávanie procesných auditov
*Riadenie procesov zlepšovania vo výrobe prostredníctvom navrhovania zmien (change management)
*vytváranie reportov a výstupov z produktových auditov
*Dohľad nad kvalitou dodávateľov, zavádzanie nápravných opatrení
*Riešenie problémov so zákazníkmi
*Rozvoj a dodržiavaní KPI´s na základe dát z výroby
*Riadenie zavádzania základných aj pokročilých nástrojov kvality
*Účasť na interných aj externých auditoch

*Možnosť uplatnenia Vašich skúseností v medzinárodnom prostredí
*13. plat a dochádzkový bonus
*Ďalšie benefity Vám budú predstavené na osobnom pohovore v spoločnosti

Pokiaľ spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o túto ponuku, pošlite nám prosím Vaše CV v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je významná medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou kovových dielov pre automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Inžinier kvality v automotive

Počet rokov praxe

3

*Technické vzdelanie v oblasti strojárstva
*Min. 3 roky praxe na pozícii inžiniera kvality v automotive
*Výborný znalosť nástrojov kvality ako APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA
*Povedomie o štandarde IATF 16949
*Chápanie princípov Lean
*Znalosť angličtiny min. na úrovni B2
*Samostatnosť, motivácia na riešenie problémov
*Pokročilý MS Office (Word, Excel)

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava