Pridať inzerát

Menič foriem na vstrekolisy - možnosť ubytovania

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac+ 10% prémie, 13,14ty plat a príplatky za smennosť (konečná výška mzdy môže byť i vyššia na základe skúseností a dohody !)
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta v oblasti výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel hľadáme Nástrojára vstrekovacích foriem :)

NÁPLŇ PRÁCE :
- montáž a demontáž vstrekovacích foriem na spracovanie termoplastov
- výmena nástrojov na vstrekolisoch
- kontrola dodržania času a teploty sušenia
- Zodpovednosť za opravu poškodených častí formy, dolícovanie s protikusom
- Čistenie a konzervácia foriem
- Zodpovednosť za sledovanie skladu náhradných dielov ich objednávanie a odpisovanie
- Sledovanie plánu údržby foriem
- Technická podpora pri navrhovaní konštrukčných zmien
- Oprava a údržba horúcich kanálov
- Práca so sústruhom, frézou a brúskou na plocho, zváranie
- Zodpovednosť za udržiavanie čistoty, bezpečnosti a poriadku na pracovisku.

- práca priamo do kmeňového stavu,
- zabezpečená doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria,
- zabezpečené ubytovanie v Bratislave,
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
- práca v sviatok 150%,
- príspevok do tretieho piliera

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- oprávnenie na VZV
- žeriavnicky preukaz
- preukaz viazača bremien
- prax vo výrobnej spoločnosti na podobnej pozícii
- tímová práca, zodpovednosť, flexibilita

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina