Vodič autobusu-Prešovský región. Radi privítame aj záujemcov bez dlhodobejšej praxe!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac- priemerná mzda na pozícia je 1100€ brutto, + diéty a iné
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho lienta obsadzujeme pozíciu vodiča autobusu s nástupom priamo pod kmeň:

- zabezpečovanie dopravy na pridelenom dopravnom prostriedku po určených trasách
- zabezpečenie starostlivosti o spokojnosť cestujúcich na pravidelných línkach
- pozornosť a sledovanie dopravnej situácie, starostlivosť o vozidlo a čistotu na svojom "pracovisku"
- ochota a prispôsobivosť meniacim sa podmienkam, ktoré so sebou doprava prináša prirodzenou dynamikou
- práca spojená s príjmom menšej finančnej hotovosti od cestujúcich

- nástupný finančný príspevok
- možnosť preplatenia potrebnej dokumentácie
- práca dlhodobého charakteru aj istota príjmu aj počas obmedzení spojených s Covidom
- systém príplatkov, predstavíme bližšie na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť zabezpečujúca prepravu osôb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

D

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- sebaovládanie
- spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie
- pozitívne naladenie :-)

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
040 01 Košice