Pracuj už zajtra v bezpečnom prostredí logistického centra. Pracovník distribučného a návratového centra

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,8 EUR/hod.20 % dochádzkový mesačný bonus +8,5 % ročný bonus
  • Termín nástupu: ihneď, resp. podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k tímu na pozíciu: Pracovník distribučného a návratového centra.

Ponúkame prácu na plný úväzok v jednom z najmodernejších logistických centier na Slovensku, kde Vás čaká čisté pracovné prostredie vybavené modernými technológiami a uvítajú Vás medzi sebou príjemní a ochotní kolegovia.

*Práca s vráteným tovarom.
*Príjem reklamácií, ich posudzovanie a spracovanie.
*Práca s čítačkou čiarových kódov a PC.

Pri tejto pozícii získate:

*Hodinová mzda 5,80 € brutto
*Mesačný bonus vo výške 20% ( dochádzka )
*Práca 4 dni v týždni, 3 dni voľno
*Platené voľno nad rámec zákonníka práce na určené prípady
* 3 chové menu za 1€
*Zvozová doprava za zvýhodnenú cenu 24€ / mesiac
*100 € poukážky vyplácané 2 x ročne
*Ročná odmena vo výške 8,5% pri splnení podmienok

Náborový proces prebieha plne online, takže nikam nemusíte chodiť.

Ak máš záujem, neváhaj nám zavolať, všetky podmienky a informácie ti radi poskytneme na bezplatnom čísle 0800 200 100, alebo si vyplňte na našej stránke www.najlepsiapraca.sk registráciu a pozveme vás na pohovor.

UBYTOVANIE NEPOSKYTUJEME !

Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek minimálne 18 rokov

- základná znalosť práce s PC

- súčasťou práce je práca v stoji a častá chôdza

- ochota a schopnosť pracovať na zmeny - 2 týždne denné, 2 týždne nočné

- práca 4 dni, 3 dni voľné, práca aj počas víkendov ( 2 pracovné víkendy v mesiaci )

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavná 14
91701 Trnava