Potrebujeme šikovného Vedúceho zmeny s elektrotechnickým vzdelaním. Práca priamo v Prešove!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 971 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus vo výške 13. platu (priemerná mesačná mzda na pozícii je 1300€)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Team leadera s nástupom priamo do kmeňa a hľadáme človeká, ktorý bude:
- Zodpovedať za riadenie operátorov, plnenie plánu načas a v požadovanej kvalite
- Sledovať, vyhodnocovať a reportovať KPI (plnenie plánu, produktivitu, kvalitu, prestoje, opravy )
- Zabezpečovať a dohliadať na školenia
- Zabezpečovať dodržiavanie BOZP
- Zúčastňovať sa na riešení problémov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

• Ukončené stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním (elektrotechnické výhodou)
• Schopnosť viesť a motivovať kolektív k dosiahnutiu požadovaných cieľov kvality a produktivity
• Prax minimálne 2 roky na vedúcej pozícii vo výrobe
• Skúsenosti so spajkovaním (spajkovací automat obsluha, nastavenie procesu)
• Práca s automatom, poloautomatom (automatizácia-nastavenie, obsluha, oprava)
• Práca s PC
• 100 % zodpovednosť a flexibilita

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
040 01 Košice