Pridať inzerát

Manipulant pre IL-práca priamo v Prešove na 2 zmeny.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiac- výkonnostný bonus vyplácaný po skúšobnej dobe celoročne vo výške 13. platu a ďalšie príplatky, ktoré predstavíme na pohovore
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná spoločnosť v oblasti automotive hľadáme manipulanta s nástupom do kmeňového stavu.

- zodpovedá za fyzický príjem tovaru, kontroluje počet balíkov a ich stav a tiež označenie.
- zabezpečuje výdaj zásob zo skladu v súlade s FIFO
- zabezpečuje zásobovanie dielní materiálom
- má na starosti celkovú manipuláciu, triedenie materiálu, surovín, hotových výrobkov a ostatných materiálov ako sú obaly, odpady a ďalšie
- podieľa sa na uvedení KANBAN systému do prevádzky a na jeho fungovaní

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemný kolektív
- bližšie informácie k benefitom budú prezentované na osobnom stretnutí

Informácie o výberovom konaní

-pozícia je vhodnejšia pre mužov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- platné VZV výhodou ako aj predchádzajúca prax na pozícii

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
040 01 Košice