Pridať inzerát

Hľadá sa projektový inžinier kvality

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac(Uvedená mzda je minimom pre danú pozíciu - záleží od skúseností kandidáta ) + výkonnostný bonus vo výške 13.platu + stravné lístky
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v Prešove hľadáme inžiniera kvality, ktorý by mal na starosti:

- sledovanie a vyhodnocovanie a plánovanie neustáleho zlepšovania kvality výroby
- koordinovanie prípravy dokumentácie kvality v rámci projektov (PPAP, EMPB, pFMEA, kontrolné plány a iné)
- komunikácia s výrobou, príprava dokumentov pre zákazníka
- neustále implementovanie zákazníckych požiadaviek do štandardov výroby
- účasť pri nábehu výroby nových projektov, zúčastňovanie sa na auditoch
- analýza nepodarkov s cieľom znížiť ich úroveň produkcie

- príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
- stravné lístky – nad rámec zákona
- atraktívny bonusový systém - výkonnostný bonus (vo výške 13-teho platu),
- príplatky - nad rámec zákona

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax po dobu 2 rokov na obdobnej pozícií
- znalosť nástrojov kvality
- orientácia v štandardoch VDA výhodou
- organizačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
04001 Košice