Pridať inzerát

Procesný inžinier - automotive

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacplat závisí vždy od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného procesného inžiniera ktorý má skúsenosti z automotive, dohovorí sa v Angličtine, je odolný voči stresu, je zodpovedný a má chuť ísť do automotive naplno.

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:
- Dohlaď nad procesmi (montáž + zváranie)
- Komunikáciu s dodávateľmi + spolupráca na objednávkach
- Kontrola technickej dokumentácie
- Spolupráca s oddeleniami inžiniering, kvalita, nákup...
- Reporting managementu
- Leading process technikov

- Príspevok na dopravu
- Príspevok na občerstvenie (denne)
- Tréningové stredisko
- Jazykové kurzy
- Možnosť služobných ciest a vzdelávania
- Možnosť kariérneho rozvoja (prechod aj na vedúce globálne pozície)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá výrobou komponentov do automotive sektoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Procesný inžinier v automotive

Počet rokov praxe

2

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava