Hľadáme Launch leadra prototypovej výroby pre TIER 1 automotive dodávateľa

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac(od 2 500 € v závislosti od skúseností a zručností + mesačný bonus + letné a zimné prémie)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, TIER 1 automotive dodávateľa hľadáme skúseného Launch leadra, ktorý sa chce podieľať na nábehu prototypovej výroby.

Náplň práce:

• riadenie projektu nábehu novej výroby dielov
• koordinácia projektového tímu, cca. 30 ľudí (kvalita, logistika, operátori atď.)
• nastavovanie a optimalizácia výrobných procesov
• riadenie technických zmien v rámci nábehu výroby
• aktívna komunikácia s automotive zákazníkmi ohľadom zavádzaných zmien
• tvorba a kontrola akčných plánov a časového harmonogramu projektu
• dohľad nad dodržiavaním výrobných postupov a systému kvality

• mesačný bonus
• práca v stabilnej medzinárodnej automotive spoločnosti
• flexibilný pracovný čas
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
• letný a zimný bonus
• bezplatné jazykové kurzy
• príspevok na vozidlo
• príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
• vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je špičková medzinárodná spoločnosť, ktorá je TIER 1 dodávateľom komponentov pre najväčšie svetové značky výrobcov osobných automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technika, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Project/launch leader v automotive výrobe

• vzdelanie technického zamerania
• 5 a viac rokov praxe na podobnej pozícii launch manager/leader, alebo projektový manažér v automotive výrobe
• skúsenosti s nábehom novej výroby
• preferované skúsenosti s prototypovou výrobou
• schopnosť koordinácie projektového tímu
• pokročilá znalosť angličtiny, výhodu nemčina

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava