Máš skúsenosti s rýpadlom, traktor-bager alebo cestný valec? Hľadáme strojníka cestných a stavebných strojov

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,5 EUR/hod.mzda priemerne 6,50 €/hod. - suma predstavuje základnú hrubú hodinovú sadzbu + odmeny
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho overeného klienta z stavebnej oblasti .

Hľadáme Strojníkov s platným strojníckym preukazom (kategórie C - č.4 a č.9)

Hlavná náplň práce:
- riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov – strojov a zariadení,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja,
- údržba a bežné opravy, starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM, kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.

Doklad o odbornej spôsobilosti na obsluhu stavebného stroja (rýpadlo) - výhodou. Zamestnávateľ ochotne pomôže so zaškolením a poskytne možnosť absolvovania školení na prípadné rozšírenie kategórií strojníckeho preukazu.

- odmeny 4x ročne
- tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie
- gastrolístky v hodnote 5.1eur
- doplnkové poistenie hradené zamestnávateľom
- dovolenkový príspevok 2x ročne v hodnote 70eur
- príspevok na rekreáciu na jedno dieťa v hodnote 40eur

V prípade záujmu, nám pošlite Váš aktuálny životopis v slovenskej verzii.

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

- PODMIENKA:
- platný strojnícky preukaz (kategória 1B a 1C)
- platné doklady vodiča
- prax v obore nutnosťou
- vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, ochotu pracovať a precíznosť

Možnosť absolvovania školení na prípadné rozšírenie kategórií strojníckeho preukazu.

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prievozská 4B
82109 Bratislava