Pridať inzerát

Demand planner - produktové portfólio

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac(od 1800 €/ mesiac podľa seniority kandidáta, 13 plat + ďalšie finančné a nefinančné bonusy)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Bratislave, hľadáme samostatného a šikovného špecialitu, ktorý bude zodpovedať za správu aktuálnych i nových produktov. Ak máte skúsenosti v oblasti supply chain manažmentu, rozumiete konceptu objednávok a skladového hospodárstva, ste húževnatý a spoľahlivý, pošlite nám Váš životopis!

Náplň práce:
- analýza prideleného portfólia produktov- pohyb spotrebného tovaru
- sledovanie a kontrola parametrov pri vstupe nových produktov na trh
- komunikácia s internými oddeleniami a hľadanie inovatívnych riešení
- úzka spolupráca s top manažmentom
- monitoring predaja vzhľadom na stanovené ciele
- spracovávanie a vyhodnocovanie dát v internom systéme, Excel a PowerBI

- 13. plat
- referral bonus
- 5 dní voľna navyše
- príplatok za stravné lístky
- balíček zdravotnej starostlivosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

stabilná medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- plynulá znalosť angličtiny podmienkou
- skúsenosti z oblasti supply chain managementu
- skúsenosti z reportingu a finančného kontrolingu výhodou
- výborné technické zručnosti - Excel na pokročilej úrovni; znalosť SAPu výhodou
- analytické zručnosti
- samostatnosť a flexibilita

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava