Hľadáme strojníka cestných a stavebných strojov! Máš skúsenosti s rýpadlom, traktor-bager alebo cestný valec?

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,5 EUR/hod.priemerná mzda 6,50 €/hod. - suma predstavuje základnú hrubú hodinovú sadzbu + odmeny
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta, ktorý je lídrom vo výstavbe a údržbe dopravnej infraštruktúry obsadzujeme pozíciu: STROJNÍK CESTNÝCH A STAVEBNÝCH STROJOV - RÝPADLO NAKLADAČA

Hľadáme Strojníkov s platným strojníckym preukazom (kategórie C - č.4 a č.9)

Hlavná náplň práce:
- riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov – strojov a zariadení,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja,
- údržba a bežné opravy, starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM, kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.

Doklad o odbornej spôsobilosti na obsluhu stavebného stroja (rýpadlo) - výhodou. Zamestnávateľ ochotne pomôže so zaškolením a poskytne možnosť absolvovania školení na prípadné rozšírenie kategórií strojníckeho preukazu.

- odmeny 4x ročne
- tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie
- gastrolístky v hodnote 5.1
- doplnkové poistenie hradené zamestnávateľom
- dovolenkový príspevok 2x ročne v hodnote 70eur
- príspevok na rekreáciu na jedno dieťa v hodnote 40eu

Možnosť absolvovania školení na prípadné rozšírenie kategórií strojníckeho preukazu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- platný strojnícky preukaz (kategória 1B a 1C)
- platné doklady vodiča
- prax v obore nutnosťou
- vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, ochotu - pracovať a precíznosť

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prievozská 4B
821 09 Bratislava