Hľadáme posilu v podobe operátora lisu pre novo-rozbiehajúci sa projekt v nadnárodnej spoločnosti.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac900€ základ, 13. plat, 40€ cestovné, 4€ stravné lístky, príplatky aj za popoludňajšie zmeny, nadštandardné osobné ohodnotenia.
  • Termín nástupu: 1.7.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie všetkých činností nevyhnutných na prevádzku výrobnej linky (lisovacia linka) vrátane prísunu a výmeny materiálu, nastavovania strojov
- úprava nastavení pri odchýlkach rozmerov
- zodpovednosť za kvalitu dielov, vykonávanie pravidelných meraní, vizuálna kontrola hotových dielov
- príprava materiálu, nástrojov a balenia pre výrobu produktov v správnej kvalite
- výmena náradia a prevádzkových prostriedkov, vykonávanie dennej, týždennej, mesačnej, údržby lisu podľa plánu
- prestavba stroja, linky, výrobného zariadenia na iný výrobok (dielec) podľa predpísanej dokumentácie
- podpora neustáleho zlepšovania, odovzdávanie skúseností novým členom tímu

- garantovaný 13.plat
- stravné lístky 4€ (Callio karta)
- cestovné 40€
- príplatky NAD rámec Zákonníka práce

Pre veľký počet reakcií budeme kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich podmienky uvedené v inzercii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

0

- ukončené stredoškolské vzdelanie - ideálne technického zamerania
- prax s nastavovaním strojov - NUTNOSŤOU!
- schopnosť práce s technickou dokumentáciou
- skúsenosti s meraním – výhodou
- ochota učiť sa nové znalosti a získavať nové poznatky
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť prispôsobiť sa novým a meniacim okolnostiam

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
04001 Košice