Pridať inzerát

Nastavovač nových strojov - Liptov !

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 - 1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy do 150€ (Nástupná mzda závisí od skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta zo strojárskej výrobnej oblasti hľadáme pracovníka na pozíciu zoraďovač (nastavovač) nových strojov :)

NÁPLŇ PRÁCE:
- montáž dielov a kontrola zoradenia stroja
- mechanické nastavenie častí strojov
- nastavenie parametrov stroja
- spolupráca s výrobou pri navrhovaní efektívnejších výrobných postupov, ktoré minimalizujú riziko výskytu porúch a chýb

- práca priamo do KMEŇA spoločnosti
- možnosť práce na TPP alebo na živnosť 8-10€/hod.
- odmeny za inovačné návrhy
- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 4,- Eur

Informácie o výberovom konaní

V prípade šikovného absolventa vieme zabezpečiť zaškolenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax alebo byť vyučený v odbore
- ovládanie základov elektriky (nie je nutná vyhláška)
- zvládanie mechaniky a hydrauliky
- anglický jazyk (výhodou - na technickej dokumentácii)

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina