Pridať inzerát

Procesný inžinier pre nový projekt

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacUvedená hodnota je minimálnou ponúkanou hranicou na pozícií + Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné; Ročný bonus (% z ročnej mzdy).
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného procesného inžiniera na rozbehnutie nových projektov v novučkej časti haly. Ak máte radi takúto výzvu prečítajte si čo všetko bude mať tento človek na starosti:

- Podpora tímu pri zavádzaní nových produktov, procesov a systémov do výroby
- Účasť na navrhovaní optimálnych výrobných procesov pre výrobu
- Projektovanie zariadení: od koncepcie, tvorby špecifikácií, technického schválenia až po schválenie, školenia personálu a podporu pri sériovej výrobe alebo v laboratóriu
- Dodržiavanie cieľov v oblasti kvality, nákladov a termínov dodania
- Vytváranie výrobnej dokumentácie, pracovných postupov a inštrukcii

- Individuálny kariérny program pre zamestnancov
- 13. plat
- Medziročné zvyšovanie mzdy
- Teambuildingy
- Jazykové kurzy, a mnohé iné...
- Ročný bonus (% ročnej mzdy)
- Zvýhodnené stravovanie
- Práca s novými technológiami a mnohé iné...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

medzinárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Vzdelanie v oblasti strojárstva, elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií alebo podobné zameranie
- 3- 5 rokov odbornej skúseností na obdobnej pozícií
- AutoCad – pokročilý
- Anglický jazyk - aktívne
- Základné znalosti systémov manažérstva kvality
- Základné znalosti riadenia LEAN

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
04001 Košice