Pridať inzerát

Vedúci účtovného oddelenia.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Okres Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 800 EUR/mesiacK základnej zložke mzdy sa pripočítava aj výkonnostná zložka do 20%. Finálna mzda však môže byť oveľa vyššia, závisí od praxe a skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu skúsenejšieho Vedúceho účtovného oddelenia, kde je potrebná aktívna komunikácia v anglickom, alebo nemeckom jazyku.

Vaša pracovná náplň bude pozostávať z:

- vedenie účtovníctva, správa súvisiacej evidencie, vedenie účtovníctva dlhodobého majetku, interné doklady, metodické riadenie účtovníctva
- support účtovného tímu (riadenie, organizácia práce, motivovanie), vykonávanie odborných procesov v organizácii
- spravovanie daní/poplatkov, príprava a vypracovanie daňových priznaní DPH, DP a pod.
- implementácia prípadných legislatívnych zmien v účtovnej a daňovej oblasti v interných postupoch
- spolupráca s audítormi, daňovými poradcami a s Finančnou správou,
- zostavenie účtovnej závierky pre interné aj externé potreby, spracovanie príloh a príprava výkazu cash-flow
- reporting, analýzy, štatistiky pre štátne inštitúcie
- kontrola vzťahov medzi manažérskym a finančným účtovníctvom
- komunikácia s kolegami z materskej spoločnosti

- kariérny rozvoj
- účasť na úvodných školeniach v Nemecku
- pružná pracovná doba
- letný a vianočný bonus
- výhody Multisport karty
- jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosti na podobnej pozícií minimálne 3 roky
- skúsenosti so SAP
- komunikatívna znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka (pre potreby komunikácie s materskou spoločnosťou)

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina