Zmenový technik pre čokoládovňu. Pracujte priamo v Bratislave!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 380 - 1 680 EUR/mesiacfinálna ponuka je na základe skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú potravinársku spoločnosť, hľadáme kandidáta na pozíciu:
ZMENOVÝ TECHNIK

Náplň práce:

*Práca so strojmi a obsluha strojov na formovacom aj baliacom úseku linky – baliace stroje, periférne zariadenia (napr. krabicovač, dynamické váhy a pod.).
*Príprava strojov a linky na zmenu sortimentu a technické zabezpečenie zmeny sortimentu.
*Spolupráca s linkovým údržbárom na prevencii a odstraňovaní porúch v súlade so systémom Integrated Lean 6 Sigma - program „štíhlej“ výroby a a používanie nástrojov tohto systému/programu
*Vizuálna kontrola linky, zodpovednosť za preventívnu aj reaktívnu údržbu uvedených zariadení – nastavovanie a vypracovanie a udržiavanie centerliningu, CIL, vypracovanie a udržiavanie mazacích máp zariadení , odstraňovanie porúch a ich zapisovanie do SAP
*Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku (5S)

Práca je vykonávaná v 8 a 12 hodinovom režime v 2, 3 a 4 zmenových prevádzkach.

• Motivujúce platové ohodnotenie
• Ročné navyšovanie miezd
• Zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov
• Ticket restaurant karta ( stravné vo výške 3,83 € za odpracované min. 4 hodiny zo zmeny)
• Osobný a kariérny rast
• Možnosť dohody na ubytovaní

Váš životopis nám prosím pošlite v slovenskom jazyku na uvedený kontakt. Vzhľadom k veľkému počtu kandidátov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Mondelez International, Inc. empowers people to snack right in over 160 countries around the world. We’re leading the future of snacking with iconic brands such as Oreo, belVita and LU biscuits; Cadbury Dairy Milk, Milka and Toblerone chocolate; Sour Patch Kids candy and Trident gum. Our 90,000+ colleagues around the world are key to the success of our business. Great people and great brands. That’s who we are.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanik, Strojár, Technik, Elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

*Skúsenosti s mechanickými opravami liniek vo výrobnej oblasti
*Skúsenosti s výmenou čerpadiel, remeňov, reťazí
Skúsenosti s obsluhou strojných zariadení
*Tímový hráč
*Kreativita a pravidelné podávanie návrhov na zlepšenie
*Ochota pracovať na zmeny
*Ochota učiť sa nové veci
*Základy práce s PC

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava