Máte záujem pracovať v skúsenom medzinárodnom kolektíve? Hľadáme SAP Konzultanta pre SD modul.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacMzda je možná vyššia v závislosti od preukázanej praxe a skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do projektového IT tímu hľadáme nového šikovného kolegu, ktorý bude mať na starosti ako Konzultant SAP poradenstvo pre SD Modul.

Vaša pracovná náplň:
- poradenstvo pri nových a existujúcich projektoch
- uľahčenie implementácie a podpory SAP SD
- analýza požiadaviek a navrhnutie riešení pre zákazníka
- dokumentácia
- práca s kľúčovými používateľmi na konfigurácii a modifikácii SAP systému, aby spĺňal požiadavky
- implementácia nových funkcií podľa požiadaviek zákazníka

- stabilná práca v medzinárodnom prostredí
- možnosť kariérneho rastu
- flexibilný pracovný čas
- 2 dni v týždni možnosť home office
- dovolenka navyše a dodatočné dni voľna
- akcie pre zamestnancov, podpora športových aktivít

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vývoj SW a HW pre parkovacie systémy a bankomaty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Sales and Distribution (SD) - pokročilý

- skúsenosti s konfiguráciou a implementáciou systému SAP (modul SD)
- skúsenosti s implementáciou / podporou modulu SAP SD s dobrými znalosťami integračných bodov medzi SD, MM, PP a FI/CO
- skúsenosti s medzipodnikovými konfiguráciami a transakciami
- samostatnosť, tímový hráč a proaktivita

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina