Pridať inzerát

Senior inžinier údržby

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacUvedená hodnota je minimom ponúkaným na danej pozícií - mzda je prediskutovaná na pohovore - podľa úrovne skúseností a zručností každého kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - kľúčového hráča v automotive výrobe hľadáme inžiniera údržby ktorý bude mať na starosti:

- Zabezpečiť dobrý technický stav strojov s použitím nástrojov autonómnej a preventívnej údržby a optimalizáciu
- Podieľať sa na definovaní špecifikácie výrobnej linky a požiadavke pravidelnej údržby strojov.
- Kontrolovať výrobné linky, preveriť pravidelnú údržbu strojov.
- Plniť ukazovatele údržby výrobnej jednotky
- Kontrolovať a udržiavať stav a dostupnosť náhradných dielov výrobnej jednotky
- Byť vedúcim z pohľadu vedomostí, koordinácie a komunikácie pre celú údržbu určenej výrobnej jednotky. Zabezpečiť správnu úroveň komunikácie a zdieľanie kompetencií a informácií

- možnosť pracovať s najnovšími technológiami
- multisport karta, cafeteria, jazykové kurzy, atd.,
- množstvo zaujímavých odborných školení

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika/Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- pokročilý v užívaní PC a operačných systémov
- skúsenosť na obdobnej pozícií je podmienkou
- riadenie systémov kvality
- Skúsenosť s CMMS
- vyhláška §21
- znalosť ISO TS, ISO 14001, OHSAS
- výborné technické znalosti v oblasti mechaniky, pneumatiky, elektriky
- PLC znalosti
- spoľahlivosť, flexibilita
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
- nadšenie pre výrobu a technické inovácie

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
04001 Košice