Operátor/ky výroby, možnosť práce na 12H zmenách ale aj v jednozmennej prevádzke.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záborské
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe je vyplácaný bonus 10% zo základnej mzdy pri požadovanom plnení základných povinností, mzda v hrubom p skúšobnej dobe je teda 825€ brutto + príplatky za zmennosť
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti elektro-techniky, prijmeme spoľahlivých operátorov a operátorky s nástupom do kmeňa.

- obsluha strojov a zariadení na výrobnej linke
- výroba dielcov podľa plánu výroby pre elektro-technický priemysel
- nenáročné operácie, avšak s dôrazom na pozornosť počas celej pracovnej zmeny
- montáž, testovanie a následná kontrola súčiastok
- výkon prác v zmysle pokynov nadriadeného
- dodržiavanie postupov, BOZP a pod.
- práca v 3-zmennej nepretržitej prevádzke, 7,5H zmena, práca v stoji

- možnosť stabilného zamestnania
- veľmi príjemný menší kolektív
- bonusový systém (bližšie predstavený na osobnom stretnutí)

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby pre elektro-technický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, eletro-technika, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou vo výrobnej spoločnosti je veľkou výhodou, rovnako skúsenosť s SMT linkou
- manuálna zručnosť, flexibilita a samostatnosť,
- seriózny prístup k práci, zodpovednosť
- hľadáme záujemcov o dlhodobý pracovný pomer

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
040 01 Košice