Hľadáme CNC operátora - sústružníka do spoločnosti v Sučanoch!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 990 - 1 110 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti? Ukážte sa!
Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete!

Práca pre spoločnosť , ktorá patrí k nemeckej spoločnosti na výrobu vstrekovacích lisov a skriňových rozvádzačov.

• Čítanie technických výkresov a sprievodných kariet zákazky.
• Upínanie/nastavenie materiálu (kubických a rotačne symetrických dielov) podľa upínacieho plánu.
• Vyhľadanie požadovaného programu na sieti a jeho stiahnutie/nahranie do stroja.
• Osadenie nosičov nástrojov do stroja.
• Obsluha CNC sústruhov pomocou ovládacieho panela.
• Zmena údajov geometrie a technológie pri prvých spusteniach programu.
• Stanovenie nulových bodov.
• Načítanie CNC údajov, korektúry nástrojov podľa sprievodnej karty zákazky.
• Vizuálna kontrola prvých spustení programu.
• Indikácie materiálových a výrobných chýb pri vstupe aj výstupe materiálu do obrábacieho procesu.
• Zabezpečenie kvality počas výrobného procesu, indikácie chýb obrábania a materiálových chýb.
• Trojzmenný pracovný režim

• základná zložka mzdy 825 € + výkonnostný bonus do výšky 20%; možné navýšenie v závislosti od skúseností kandidáta
• doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok)
• bonus za odporučenie vhodného kandidáta
• možnosť využitia MultiSport karty po skúšobnej dobe
• zľavy u ďalších poskytovateľov služieb
• stravná jednotka 3,83 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Počet rokov praxe

prax na pozícii sústružníka, prípadne školská prax

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Nadhajská
E-mail: poslať životopis