Pridať inzerát

Posuňte sa z CNC obrábania na majstra výroby!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac+ kvartálne bonusy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú strojársku spoločnosť v oblasti výroby jednoúčelových strojov, hľadáme kandidáta so skúsenosťami v kovovýrobe a obrábaní na pozíciu

MAJSTER VÝROBY

Náplň práce:
*Príprava, realizácia a kontrola výrobného procesu obrábania dielov a montáže zariadení
*Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných termínov
*Optimalizácia procesov a zvyšovanie produktivity
*Operatívne riešenie problémov v priebehu výroby
*Vedenie podriadených pracovníkov vo výrobe (cca 30 ľudí), koordinácia a hodnotenie ich činnosti
*Zodpovednosť za kvalitu výroby, dodržiavanie štandardov aj zásad BOZP
*Tvorba a kontrola plánu údržby strojov, nástrojov a celkového vybavenia
*Spracovanie štatistík a výstupov pre zamestnávateľa, príprava reportov pre vedúceho výroby

*Výborné platové podmienky, mzda + kvartálne bonusy
*Príjemné pracovné prostredie, práca s modernými technológiami
*Zaškolenie a možnosti priebežného vzdelávania
*Stabilná pracovná doba, jednozmenová prevádzka
*Výborná dostupnosť v rámci Bratislavy

Životopis prosím posielajte v slovenskom jazyku na uvedený kontakt

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je významná medzinárodná spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom a výrobou jednoúčelových strojov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Majster výroby v strojárstve

Počet rokov praxe

3

*Min SŠ vzdelanie technického zamerania
*Prax na podobnej pozícii v oblasti kovovýroby
*Technické skúsenosti z prostredia kovoobrábania a montáže komponentov a strojov
*Výhodou skúsenosti s vedením tímu
*Schopnosť riadenia ľudí
*Znalosť CNC programov a technológií
*Pokročilá znalosť práce s MS Excel

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava