Pridať inzerát

Prípravár materiálu s VZV - Nitra

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 985 EUR/mesiac+ transfer bonus + príplatky za smennosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v oblasti výroby - laserové zváranie plechov, hľadáme šikovného skladníka!

NÁPLŇ PRÁCE :
• Zabezpečovanie fyzického vychystávania hotových výrobkov, určených na expedíciu k zákazníkovi
• Obsluha páskovačky, meranie paliet, fóliovanie paliet
• Zabezpečovanie fyzického vykladania materiálu (i pomocou VZV, žeriavu)
• Zabezpečovanie vystavovania dokladov a vedenie príslušnej evidencie
• Aktualizovanie dát v internom informačnom systéme v oblasti expedície a skladovania.
PRÁCA NA 3 ZMENY

- práca v stabilnej spoločnosti ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC !
- mesačný bonus vo výške 15%
- BOZP bonus
- Transfer bonus
- stabilná práca v úspešnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobí v oblasti automobilového priemyslu - laserové zváranie plechov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• 3 ročné skúsenosti v oblasti skladník vo výrobnej spoločnosti
• 2 roky skúsenosti na VZV ( veľký VZV 8ton)
• Znalosť práce s PC (SAP vítaný)
• preukaz VZV (platný - výhodou)
• preukaz na obsluhu mostového žeriavu (výhodou)
• žeriavnicky preukaz a viazač bremien (výhodou)

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina