Hľadáme šikovných nákupcov (juniornych aj seniornych) do automotive

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacod 1400 eur (plat bude samozrejme prehodnotený na základe seniority kandidáta) + 13 plat a ďalšie benefity spoločnosti
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, poprednú firmu zaoberajúca sa výrobou systémov pre automotive hľadáme nákupcov (juniorov a aj seniorov) na priamy materiál. Ak sa dohovoríte v Angličtine, máte skúsenosť s nákupom, ovládate MS Office, SAP (MM Modul najlepšie) ste náš človek a neváhajte!

Čo bude náplňou Vašej práce?

• Tvorba a aktualizácia existujúcich (aktuálnych) cien v systéme SAP, ako aj účasť na viacročných rokovaniach o cenách (zmeny počtu dielov alebo úrovní revízií)
• Riadenie zmien s ohľadom na náklady, termíny, uskutočniteľnosť a včasnú implementáciu zmien v koordinácii s ostatnými oddeleniami
• Žiadosti o cenovú ponuku a vyjednanie ceny pre zmeny z hľadiska množstva a zrelosti výrobných sérií, ako aj úpravy dohodnutých dodávateľských kapacít
• Zabezpečenie včasných zmlúv a objednávok materiálov, nástrojov a služieb
• Koordinácia s rozvojom kvality dodávateľov (SQD) na zvýšenie kvality a zníženie nákladov na kvalitu na dodávateľa
• Zosúladenie so SQD na implementáciu štíhlych projektov, optimalizácii nákladov s dodávateľmi
• Zastupovanie nákupu v interných výboroch
• Začatie a kontrola opatrení týkajúcich sa platobnej neschopnosti dodávateľa
• Zodpovedá za správnu komunikáciu a dohodu o kapacitách dodávateľov a technických stánkoch
• Zabezpečenie kompenzačných platieb dodávateľom v prípade reklamácií, zastavenia montáže alebo nezrovnalostí v náklade a balení

- Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
- Zaručený 13. plat.
- Ročný bonus na základe výkonnosti (ročný plat v%).
- Cestovné náhrady.
- Vreckové nad rámec právnych predpisov pri cestách do zahraničia.
- Podniková jedáleň / reštaurácia.
- Neskorá zmena, nočná zmena, predĺženie, víkendy, sviatky platené nad rámec zákona. limity
- Odmeny za každodenné zlepšovanie.
- Ročný balík výhod pre oblasti ako šport, zdravie, kultúra, relax, nakupovanie.
- Vernostný bonus každých 5 rokov.
- Práca v renomovanej medzinárodnej automobilovej spoločnosti.
- Schopnosť rozvíjať a aktívne pomáhať pri vytváraní nových technológií na Slovensku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel, hlavne v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava