Jednoduchá brigáda ako výpomoc v sklade v Námestove (areál PUNCH)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,58 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie a triedenie odpadu,
• premiestňovanie do pristavených kontajnerov,
• udržiavanie čistoty,
• ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného súvisiace s dojednaným druhom práce,
• práca podľa dohody (prevažne práca od 16:00/18:00 hod - 22:00 hod.),
• miesto výkonu práce je Námestovo, areál PUNCH

• Dlhodobá a stabilná práca na dohodu
• Mzda 4,58€/hod.
• Istota stabilného príjmu
• Výplata 15. v mesiaci
• Vstupná lekárska prehliadka ZADARMO
• Komplexná starostlivosť koordinátorom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Nadhajská
E-mail: poslať životopis