FEM inžinier pre oblasť elektromobility a hybridných pohonov.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacVýška mzdy je závislá od praxe a skúseností kandidáta a môže byť vyššia.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá vývojom hybridných pohonov hľadáme FEM inžiniera (metóda konečných prvkov), ktorý má znalosti v oblasti elektromobility a má komunikatívnu angličtinu.

-počítačové modelovanie elektromechanických systémov/subsystemov/komponentov pomocou FEM
- realizácia štrukturálnych/tepelných/elektromagnetických FEM analýz
- realizácia statických a dynamických analýz
- vyhodnotenie výsledkov a diskusia o nich so zákazníkmi
- tvorba skriptov na spracovanie výsledkov simulácii
- vytváranie reportov (aj pre zákazníka) v cudzom jazyku

- práca v dynamickej spoločnosti na nových projektoch
- zaškolenie v Nemecku
- možnosť profesného rastu
- flexibilný pracovný čas
- preplácanie nadčasov
- jazykové kurzy
- 13. a 14. plat a ďalšie bonusy
- príspevok do 3. piliera

Prosím zasielať životopis v slovenskom, aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Vývoj hybridných pohonov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor mechatronika, strojárstvo, elektrotechnika, IT, fyzika alebo iné príbuzné odbory

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax s FEM analýzami v softvéroch Ansys, Abaqus a podobné - vítaná
- znalosti v oblasti: Mechanika (Statika, Dynamika...), konštrukcia všeobecne, strojárska technológia, náuka o únave materiálov, termodynamika, elektromagnetizmus
- prax v automobilovom odbore - vítaná
- základy elektromobility - nutné
- komunikatívna znalosť AJ - podmienkou

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina