Pridať inzerát

PKI/Certificate Support Engineer

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa zameriava na IT solution v oblasti kyberpezpečnosti hľadáme skúseného človeka, na pozíciu:

práca na tejto pozícii zahŕňa:

Návrh a správa Active Directory / Azure AD a Public Key Infrastructure (PKI)

· Udržiavanie GPO
· Vytváranie PS scriptov na správu
· Znalosť MS bezpečnostných politik a sprava ACL
· Spolupráca s ostatnými členmi vnútornej infraštruktúry
· Udržiavať krok s trendami
· Znalosť CA aktivít:
Template provisioning
Auto Enrollment Configuration
Certificate Revocation

· Ručne riadenie certifikátov napríklad:
SMIME
· Poznať Certifikáty rôznych zariadení
· Znalosť CA architektúry a štruktúry súvisiacimi s chain of trust

Možnosť homeoffice
Ročné bonusy
Možnosť rozbehnúť kariéru v IT a získať hands on skúsenosti
Ostatne benefity budú bližšie predstavené na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

na podobnej pozicii
3

· Dobrá znalosť anglického jazyka
· Skúsenosti s pracou a implementáciou riešení Kerberos, LDAP, GPO, group and role mapping DNS a DHCP.
· Skúsenosti s prácou na podobnej pozícii
· Skúsenosti s MCSE
· 5 a viac rokov skúseností s Active Directory Domain Services vo viacdoménových prostrediach
· 3 a viac rokov skúseností s PowerShell skriptovaním
· 2 a viac rokov skúseností s Active Directory Certificate Services
· Poriadnosť
· Dobrá schopnosť pracovať v tíme

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Šefčík
E-mail: poslať životopis