Pridať inzerát

Jr./Sr. IT Project Manager

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacVyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa zameriava na IT solutions v oblasti vývoja inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty, teraz aktuálne hľadáme IT projektového managera s Nemeckým jazykom a predchádzajúcou praxou v oblasti IT developmentu. Pričom náplňou práce je:

- Projektový managment (plánovanie, sumarizovanie, realizovanie, kontrolovanie zadelených projektov)
- Zadeľovanie úloh
- Participácia a support pri realizovaní zadelených projektov
- Pravidelná komunikácia s tímom a klientami spoločnosti
- Zlepšovanie projektových procesov

Budú prezentované na pohovore

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť zamerávajúca sa na IT solutions v oblasti vývoja inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Must have:
- Nemecký jazyk B2+
- Predchádzajúce skúsenosti s IT projektovým managmentom
- IT development skúsenosti
- MS Office

Nice to have:
- Anglický jazyk

Kto ste? A aká ste osobnosť?
Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá
Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať
Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme
Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov