Pridať inzerát

Zmenový majster Logistiky

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno, Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacod 1250€/brutto, v závislosti od skúseností + 10% mesačné odmeny
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, TIER 1 automotive dodávateľa, hľádáme skúseného majstra logistiky.

Náplň práce:

- Zabezpečovať včasné dodávky materiálu na výrobnú linku
- Organizovať a koordinovať aktivity vyskladňovania a uskladnenia materiálu
- Pomáhať pri definovaní skladových pozícií
- Zavádzať a udržiavať systém skladového hospodárstva
- Organizovať, koordinovať, kontrolovať a hodnotiť prácu podriadených na pridelenom úseku tak, aby boli splnené kvalitatívne a kvantitatívne požiadavky
- Analyzovať inventúrne rozdiely a dôvody ich vzniku
- Zabezpečovať tok informácií medzi jednotlivými zmenami

- Doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
- Zabezpečené ubytovanie v Bratislave
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- Príplatok za poobednú zmenu +0,20€/hodina
- Práca v sviatok 150%
- Príspevok do tretieho piliera

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TIER 1 automotive dodávateľ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúsenosti s vedením zmeny v logistike aspoň 2 roky
- prirodzená autorita
- znalosť automotive
- vedenie väčšieho počtu ľudí - cca 15

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava